^ Back to Top

Matematyka i ciasteczka

Od września w w ramach II edycji programu „mPotęga”ruszy w naszej szkole projekt pod nazwą "I love maths. Its`s full of pies” (z ang . „Lubię matmę, jest pełna ciasteczek” („pie” oznacza w angielskim zarówno ciasteczko, jak i literę pi). Od 1 lipca możecie zdobyć na jego realizację dodatkowe 5.000 zł, jeśli zagłosujecie na stronie projektu na naszą szkołę. Codziennie można zagłosować jeden raz. W ciągu 4 miesięcy trwania projektu uczniowie będą próbowali swych sił w matematycznych łamigłówkach, składaniu matematycznego origami, poszukają symetrii w przyrodzie, pomyślą nad mat- szaradami i innymi ciekawymi propozycjami. Każdy miesiąc pracy będzie kończył się konkursem, w którym główną nagrodą będzie tablet.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.