^ Back to Top

Cyfrowo bezpieczni

Jak co roku nasze gimnazjum wzięło udział w Europejskim Miesiącu Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni. Tematy wiodące to m.in.: podnoszenie świadomości na temat cyberbezpieczeństwa jako jednego z priorytetów Europejskiej Strategii Cyberbezpieczeństwa - Budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa sieci i informacji (Network and Information Security - NIS)  zgodnie z Dyrektywą NIS Promocja bezpiecznego korzystania z Internetu przez wszystkich użytkowników.

Uczniowie drugich i trzecich klas gimnazjum podnosili swoją wiedzę korzystając z portalu cyfrowobezpieczni.pl. Do poznania było osiem działów związanych z zagrożeniami w Internecie. Każdy kończył się testem. Na koniec całego kursupo uzyskaniu powyżej 75% dobrych odpowiedzi można było uzyskać certyfikat ukończenia kursu e-lerningowego. Gratulacje dla Piotra Księżopolskiego i Aleksandry Górki z kl. 3A, Emilii Wojtasik i Bartosza Skorysa z kl. 3B, Elizy Brzozowskiej z kl. 2B, którzy otrzymali certyfikat za 100% prawidłowych odpowiedzi.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.