^ Back to Top

Złoto w koszykówce chłopców!

IMAG0472 SmallPodobnie jak przed rokiem Powiatowe Mistrzostwa S.Z.S. w Koszykówce Ponadgimnazjalnej Chłopców wygrała Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach. Finałowy turniej został rozegrany na Hali GOSiR w Mrozach przy ul. Licealnej 7 w poniedziałek 22 maja. W meczu o III miejsce drużyna Z.S. nr 1 w Mińsku Maz pokonała koszykarzy  Z.S.nr 2 Mińsk Maz. 60:20. W meczu o złoty medal  zespół z Mrozów pokonał drużynę L.O. im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Maz 66:40. Podczas przerw atrakcją zawodów były występy Zespołu Tańca Nowoczesnego Indigo Dance Art  - G.C.K. w Mrozach.Najlepsza drużyna finałów wystąpiła w składzie: Karol Rolf (kpt i jak przed rokiem MVP mistrzostw), Kamil Wieczorek (najlepszy zawodnik drużyny), Rafał Ręczajski, Jakub Osiński, Michał Padzik, Grzegorz Szczegielniak, Adam Szczegielniak, Mateusz Rychlewski, Arek Szałanek, Piotr Mroziewicz, Mikołaj Adamiak. Opiekunem drużyny jest Andrzej Pieniak.