^ Back to Top

Mikołajkowy wolontariat

6 grudnia, w Mikołajki, w naszej szkole odbędą się obchody Dnia Wolontariusza. Oprócz okolicznościowych gazetek zaplanowano sprzedaż ciast upieczonych przez wolontariuszy, by zebrać środki na wsparcie przygotowania Wigilii dla podopiecznych ZOL-u w Rudce. Rozpocznie się również akcja zbierania plastikowych nakrętek na pomoc dla jednego z naszych uczniów. W tym szczególnym dniu nie zabraknie niespodzianek przygotowanych przez Szkolne Koło Wolontariatu. Weź pieniądze, kup ciasto, a pomożesz potrzebującycm.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.