^ Back to Top

Przyłącz się - pomagaj!

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, przygotowuje także świąteczną paczkę dla jednej rodziny z terenu naszej gminy, wskazaną przez GOPS. Klasy już podzieliły się zakupami, a wszystko musi być zebrane do piątku po to, by w dniu finału Szlachetnej Paczki potrzebne artykuły i prezenty dla dzieci trafiły do potrzebujących rodzin. Ideą włączania się naszej szkoły w przedświąteczną pomoc jest uwrażliwienie uczniów na innych ludzi i pokazanie im, jak pomagać mądrze, z głową.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.