^ Back to Top

Wolontariusze na szóstkę


Jedlina, Rudka, Ignaców, Mrozy - to miejsca, w których w szczególny sposób pomagają wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, prowadzonego przez p. Marię Prusińską. Może Ty też włączyłeś się w pomc innym, przynosząc pieniądze lub dary do "Szlachetnej Paczki"?

Przez cały semestr Szkolne Koło Wolontariatu angażowało się w pomoc potrzebującym. 28 listopada 11 wolontariuszy pomagało w balu andrzejkowym w Domu Pomocy Społecznej „Jedlina” w Mieni. 18 grudnia wraz z ks. Robertem Długoszem przygotowali Wigilię dla pensjonariuszy ZOL w Rudce. Był czas na dzielenie się opłatkiem, wręczanie drobnych upominków, a potem wspólne kolędowanie. Od początku grudnia wolontariusze angażowali się w przygotowanie Szlachetnej Paczki. W świątecznej akcji wzięło udział ponad 200 uczniów, a także nauczyciele i przyjaciele szkoły. Dzięki ich wielkiej ofiarności przygotowano dla wybranej rodziny aż 24 pudła wszystkiego, co potrzebne jest do codziennego życia. 10 stycznia wolontariusze byli na balu karnawałowym w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym w Ignacowie, gdzie pomagali podopiecznym placówki.   

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.