^ Back to Top

Dzień Bezpiecznego Internetu

DBIWczoraj na szóstej godzinie lekcyjnej klasy pierwsze gimnazjum poznały 10 zasad bezpiecznego korzystania z Internetu i dowiedziały się, co to jest netykieta sieciowa.
Uczniowie klas drugich: Bartłomiej Chmielewski, Radosław Kaczorek, Adrian Cegiełka i Bartosz Gałązka w ramach projektu edukacyjnego przygotowanego pod opieką Katarzyny Branickiej-Karczmarczyk pokazali prezentację dotyczącą obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu i zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z komputera i Internetu. Zebrani obejrzeli film „Dzień z życia gimnazjalisty”, wymienili zagrożenia jakie niesie nadmierne korzystanie z komputera i Internetu oraz odpowiedzieli na pytanie „Jak razem tworzyć bezpieczny Internet?”. Aż dziesięciu uczniów otrzymało nagrody za aktywny udział w szkoleniu.


„Na zawsze” obejrzyjcie na stronie Fundacji Dzieci Niczyje http://seksting.fdn.pl/film-na-zawsze lub https://www.youtube.com/watch?v=XH6MEbuvihE

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.